E’lon: QUARTZ ERASMUS+ Loyihasi uchun Tashqi Baholovchi izlanmoqda
2025-yil 6-aprel sanasida “O‘zbekiston bo‘ylab sayohat qil!” dasturi doirasida “Ipak yoʻli” turizm va madaniy meros xalqaro universiteti talabalari Jizzax viloyatining boy turizm manzillari hisoblangan Forish tumanidagi Tuzkon ko‘li va Pistalitog‘ manzaralariga sayohati tashkil etildi.
DIQQAT E’LON! Barcha talabalar diqqatiga! 2025 yil 8-aprel kuni soat 14:00 da talabalar o'rtasida shaxmat sport turidan musobaqa tashkil etilmoqda.
Bugun 7-aprel kuni universitet Talabalar turar joyida istiqomat qiluvchi talabalar o‘rtasida voleybol musobaqasi tashkil qilindi. Tyutorlar hamda sport klubi tomonidan o‘tkazilgan ushbu musobaqada talabalar jamoalarga bo‘lingan holda o‘zaro bellashishdi.
“Ipak yo‘li” turizm va madaniy meros xalqaro universiteti Tillar va Global tadqiqotlar kafedrasining kengaytirilgan yig‘ilishi 2025-yil 8-aprel kuni soat 14:00 da bo‘lib o‘tadi.

С 3 по 5 апреля 2025 года в городе Нукус был проведен второй практический семинар на тему "Основы тренинга и консалтинга в области зеленого гостеприимства", организованный Немецкой организацией международного сотрудничества (GIZ).
Объявление о тендере: Внешний оценщик проекта QUARTZ ERASMUS+
6 апреля 2025 года в рамках программы "Путешествуй по Узбекистану!" была организована экскурсия студентов Международного университета туризма и культурного наследия "Шелковый путь" в район Тузканского озера и пейзажи Писталитог в Фаришском районе Джизакской области, которые считаются богатыми туристическими достопримечательностями.
ВНИМАНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЕ! Внимание всем студентам! 8 апреля 2025 года в 14:00 состоится шахматный турнир среди студентов.